Гурткова робота

Графік роботи гуртків

Гурток «Майстри пензля» проводиться в школі  з 2012 р. після основних занять. Керівником є вчитель мистецтва  Хухрик Анна Йосипівна.

Учні освоюють  різні види та техніки образотворчого мистецтва. Планування гуртка  дозволяє ознайомлювати та навчати дітей таких видів та технік мистецтва як: живопис,  графіка, писанкарство, квілінг, розпис по склу та тканині, петриківський розпис, витинанка та інші. Крім цього гуртківці беруть участь в різних конкурсах, олімпіадах, виставках та творчих проектах. Також учні своєю творчою роботою неодноразово долучалися до волонтерської  діяльності (листівки, розписи та інші вироби для воїнів АТО). З роботою вихованців гуртка «Майстри пензля» можна познайомитися переглянувши творчі роботи, що знаходяться в приміщеннях школи. Також багато інформації про свою роботу з дітьми керівник гуртка публікує в своєму особистому блозі за адресою https://anitakhykhruk.blogspot.com

Гурток “Оздоровчий волейбол” (1 і 2 група) фізкультурно-спортивного напряму, спрямований на дітей віком від 9-10 років і старші. Керівником є вчитель фізичної культури Кутна О.І. Кількість дітей у групі – 15 вихованців. Наповнюваність груп коригується відповідно до приходу і “відсіву” юних вихованців. Діти займаються у позаурочний час від вересня до червня навчального року, 3-4 рази на тиждень.

Мета гуртка – формування морально-духовної життєво компетентної особистості засобами фізкультурно спортивної діяльності. Вихованці під час занять вирішують наступні завдання:

1.       Вчаться принципам здорового способу життя та шляхам їх реалізації у повсякденному житті;

2.       Зміцнюють здоров’я, покращують фізичний  розвиток та різнобічну фізичну підготовленість.

3.       Вчаться формувати  самомотивацію на здоровий спосіб життя через усвідомлення цінності власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

4.       Набувають сталий інтерес до занять волейболом; руховою активністю, спортом.

5.       Опановують техніку й тактику гри у волейбол, рухливих ігор, легкої атлетики.

6.       Розвивають фізичні якості та здібності, потрібні для удосконалення технічних та тактичних дій;

7.       Вчаться організовувати активного, творчого відпочинку і спілкування засобами фізкультурно-спортивної діяльності.

8.       Виховують впевненість у своїх силах, доброзичливість, самостійність, вольові якості, відповідальність, вміння працювати у команді, вміння запобігати конфліктам, спостережливість, наполегливість, кмітливість, ініціативність, виразність, пластичність, патріотизм тощо.

9.       Проводять спортивні ігри естафети, освоюючи навички судді та правила гри.

10.     Беруть участь у різноманітних змаганнях, спортивних заходах, конкурсах, вікторинах, квестах, спортивних святах.

Гурток «Ерудит» проводиться в школі після основних занять. Керівник гуртка вчитель Зарубіжної літератури Романів Надія Петрівна

На гуртку «Ерудит» учні розвивають свою творчу активність , логічне мислення , інтелектуальні здібності , а також свою фантазію та пам’ять. Основною роботою гуртка є практичні заняття : логічні задачі , вікторини , розгадування кросвордів , добір матеріалів для проведення ігор , різні колективні творчі справи , колективне ігрове спілкування . Гурток має свої перспективи для учнів , тому що відвідуючи його вони проводять менше часу в інтернеті та мобільних пристроях , вдосконалюють себе , а також розширюють свій словниковий запас .