Фотовиставка «Україна – це ми!».

Ми з вами – це одне єдине,

Ми – це родина: ти і я.

Дві сторони у України,

Та Україна в нас одна.

Валерія Кропівна

День Соборності України – це свято національної єдності. Ми відзначаємо його, вшановуючи історичну подію 22-го січня 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Ця дата є певним знаменням віковічної мрії українського народу про вільну та нероздільну власну країну.

З метою вшанування цієї важливої дати для українського народу, реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України  в  Озернянському ліцеї 18.01.2023р. було організовано фотовиставку «Україна – це ми!».

У ній були представлені 17 світлин, в яких  педагогічні працівники, ліцеїсти   мали змогу розкрити своє бачення  та розуміння Дня Соборності, його символізм та історичне значення для України .

Дякуємо всім учасникам за активну громадянську позицію, бажаємо здоров’я і натхнення, добробуту, злагоди та успіхів! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання нашої Батьківщини!

#Україна_це_ми , #ТОКЦТКСЕУМ, #УДЦНПВ

Ланцюг єднання автор Вівсяна Н.М.
В єднанні сила і міць держави автор Шидлівська Н.11 кл.
Сила соборної нації автор Дочич В. 11кл.
Соборна сила України автор Вівсяна Н.М.
Це моя Україна, це моя Батьківщина автор Рябчинська І. 11 кл.
Україно моя, вишивана автор Затурська О.Є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *