«Коли янголи спускаються на землю»

У Вифлеємі –
 В стайні на сіні –
 Христос родився
 Всім на спасіння!
 Люди, радійте,
 Христа вітайте,
 Божому сину
 Славу віддайте!

  Різдво – це особливий період, коли ми чекаємо на диво – народження маленького Ісусика, який любить кожного з нас, який свої ручки простягає до кожного. Він чекає від нас любові, щоб ми були добрими людьми, щоб були добрими християнами.

Зараз , коли український народ переживає важкий час випробувань та страждає від загарбницької війни, кожному українському серцю так хочеться відчути тепло, зігрітися у любові та підтримці ближнього, відчути спокій та сповнитися віри та надії на майбутнє.

Саме з цією метою було створено у фойє початкової ланки нашого ліцею святкову інсталяцію «Коли янголи спускаються на землю».  Її підготували ЗДВР Затурська О.Є. , асистент вчителя Сович О.П. та здобувачі освіти 11 класу.

Також окрасою інсталяції стала ялинка добрих побажань. Здобувачі 1-4 класів виготовляли  новорічні  кульки, якими прикрасили новорічне деревце. Обов’язковою умовою було те, що на новорічній  іграшці мало бути написане побажання  одним словом: «Мир», «Злагода», «Перемога»,… Ялинка вдалася на славу:креативна, яскрава, патріотична.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *